Hizmetlerimiz

EMDR Terapisi

EMDR Terapisi

EMDR, olumsuz ve işlenmemiş anıların, olayların, durumların kişinin hayatında daha stabil görünmesine olanak veren görece diğer terapi metotlarına oranla daha kısa süreli ve daha çözüm odaklı ilerleyen bir terapi yöntemidir.

Bireysel Terapi

Bireysel/ Yetişkin Terapisi

Bireysel danışmanlık, danışan ile terapist arasında, gizlilik ve etik ilkeler doğrultusunda gerçekleşen kişininin terapistiyle her konuyu paylaşabildiği, kişisel farkındalığın kazanıldığı, kişinin kendini anlamasını ve tanımasını sağlayan ve birçok sorunun çözümünün sağlandığı bir etkileşimdir. Bu etkileşim aslında iki eşdeğer uzman arasında gerçekleşir. Danışan sorunlarının ne olduğu konusunda uzmandır. Terapist ise bu sorunların nasıl ortaya çıktığı ve sorunların çözümü konusunda uzmandır.

Çocuk ve Ergen Terapisi

Ergen Terapisi

Ergen Terapisi olarak ders başarısızlıkları, sınav kaygıları, meslek seçimi, ergenlik sorunları, ergenlik ve cinsellik, yeme içme bozuklukları gibi alanlarda terapi uyguluyorum

çift terapisi, aile terapisi

Çift Terapisi

Duygusal İlişkiler içinde yaşanan çatışmalar, insan yaşamında ki en rahatsız edici problemlerden biridir. Her ilişkide bazı problemler yaşanır ancak bazen problemler çiftlerin derin bir hayal kırıklığı hissetmesine ve ilişkinin devamını sorgulamasına kadar varabilir.

EMDER Nedir?

EMDR Nedir?

EMDR terapisi ile amaç, o yaranın içinde bulunan cam kırıklarını tek tek temizleyip yaranızdaki acıyı hafifletmek ve beynin kendini onarma işlevini harekete geçirmeyi sağlamaktır.